Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný manažér v interiérovom štúdiu dvere - podlahy

2 v 1, s. r. o.

Miesto práce
Masarykova, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiaczvýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo, vytváranie cenových ponúk/rozpočtár
- evidencia a kontrola skladových zásob
- objednávanie tovaru, logistika rozvozov, výdaj a príjem tovaru
- práca s pokladňou, platobným terminálom, fakturácia, starostlivosť o predajňu, komunikácia so zákazníkmi, priama, telefonická, emailová
- plánovanie montáži a pod.

Telefón, v prípade potreby firemné vozidlo, odborné školenia, priateľská atmosféra v mladom tíme, team-buildingy

Hľadáme šikovného/šikovnú uchádzača/uchádzačku do predajne 2v1 v Prešove.

Základom je zvládnutie komunikácie so zákazníkmi, dodávateľmi a montážnikmi. Popritom vybavovanie telefonátov, objednávok, doobjednanie tovaru na sklad atď.

Výhodou je ak máte v prax v danom obore.

Ponúkame:
- prácu na plný úväzok
- absolútnu podporu v pracovných aktivitách a v pracovnom raste
- príjemné prostredie
- dobrú dostupnosť
- odborné školenia
- priateľských kolegov, ktorých práca baví a navzájom si pomáhajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická odbornosť, keďže ide o predaj výrobkov na mieru ako dvere, zárubne, podlahy u ktorých je potrebné mať prehľad o tech. normách a pod. (zaškolíme - výhoda znalosti), samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci.
Obsluha programu Money S3 (výhoda)

Zaoberáme sa online a offline predajom kvalitných a praxou overených produktov v oblasti interiéru a exteriéru od roku 2009. Naše skúsenosti, vášeň pre dokonalosť a neustála snaha o zlepšenie sa tvorí to, čo robí spoločnosť 2v1 s.r.o. tak výnimočnou. Aktuálne hľadáme do nášho kolektívu ďalšieho člena, kde sa k nemu bude pristupovať ľudsky a s rešpektom k jeho kvalitám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3342587  Megjelentetés dátuma: 16.9.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac