VSE, a.s. - Top sezónna brigáda, zárobok 70€/deň

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ provízie z montáží (v priemere nad 1000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návšteva zákazníkov na odberných miestach (sídliska KE/PO)
  • vypísanie jednoduchého dotazníku u zákazníka, ktorý má záujem o klimatizáciu
  • pracovný čas je od 15.00 h - 20.00 h.
  • jednoduchá a nenáročná práca, ktorá je na pomer pracovného času veľmi dobre ohodnotená
  • reklamná podpora je aktívne zastrešovaná zo strany VSE (letáky, online reklama, sms-ky.....)

  • sezónna práca s bezkonkurenčným produktom
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • kompletné zaškolenie formou workshopu
  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • podpora zo strany VSE
  • úplné know-how a osobitý prístup
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
  • po skončení sezónnej práce možnosť pokračovať v spolupráci na iných projektoch

Ak vás pracovná pozícia oslovila zašlite nám váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti VSE je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny. Vlastníkom akcií VSE je VSE Holding a.s. (100 %).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
komunikatívnosť
orientácia na výsledok
chuť pracovať

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1793386  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.