Čašník/čašníčka

1113 Bojnice s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 1581/2, Bojnice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,00 - 1100,00 + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi
komplexná starostlivosť o zákazníka, poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov
prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
príprava teplých a studených nápojov
preberanie tovaru, inventarizácia
dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
udržiavanie poriadku a čistoty

zamestnanecká strava, wellness, možnosť prenocovania, prípadne ubytovania

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zák. 18/2018 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Ak si šikovný, usmievavý,zodpovedný, komunikatívny a baví Ťa moderná gastronómia a chcel by si pracovať v hotelovej reštaurácii oproti najnavštevovanejšiemu Zámku na Slovensku v Bojniciach, pošli nám Tvoj životopis a veľmi radi sa s Tebou stretneme .

cestovný ruch, gastronómia, hotelové služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3462999  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,00 - 1100,00 + výkonnostné odmeny