Junior Frontend Developer(ka)

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 12 EUR/hod.6-12€/h podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu posilu vo forme React Developera. Nevieš React? Nevadí, naučíš sa. Dôležité je aby sa ovládal(a) HTML/CSS a vedel(a) programovať v niektorom z programovacích jazykov (ideálne Javascript, avšak kľudne môže byť aj C).

Čo budeš robiť?
- Písať kód a rozvíjať svoje skills...

- moderné priestory v centre Bratislavy s dobrou dopravnou dostupnosťou
- práca v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu
- priestor a podporu pre svoj profesionálny rast, a možnosť realizovať vlastné nápady
- spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch
- flexibilný pracovný čas, ( možnosť home-office ) ..

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám svoj životopis!
Ozveme sa len vybratým uchádzačom. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- HTML - pokročilý
- CSS - pokročilý (CSS 3, Flexbox, SCSS)
- Javascript - základy
- Znalosť FE frameworku výhodou

Čo od teba očakávame?
- Schopnosť učiť sa
- Hlad po vedomostiach
- HTML a CSS na pokročilej úrovni

Aký by si mal byť?
- zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy
- tímový hráč

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3710711  Megjelentetés dátuma: 6.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 - 12 EUR/hod.6-12€/h podľa skúseností