IOS Developer pre FinTech projekty

01 People s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou a adekvátne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa programovanie mobilných applikácii?
Je programovanie zároveň aj tvojim hobby?
Chceš byť súčasťou vývoja aplikácií od ich úplného začiatku?
Nechceš tvrdnúť iba na jednom projekte?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedal áno, tak hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou teamu kóderov, ktorý sa vzájomne posúva vpred a prináša nové technológie.

Náplň Tvojej práce bude:
- vývoj nových projektov od samého začiatku,
- vývoj nových funkcionalít do zabehnutých projektov,
- spolupráca na návrhu projektov.

- práca na veľmi zaujímavých FinTech projektoch!,
- cenné skúsenosti a rozvoj know-how,
- voľný priestor na kreatívne riešenia úloh,
- flexibilný pracovný čas,
- home office 2x do mesiaca,
- káva, čaj a čerstvé ovocie dostupné každý deň,
- legendárne teambuildingové akcie, na ktoré sa nezabúda :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Swift alebo Objective-C - pokročilý
Git - základy

Nie je nutné ovládať všetko, veď nikto učený z neba predsa nespadol :-), podstatné pre nás je, aby si mal ochotu a chuť vzdelávať sa. Ak áno, tak ti veľmi radi pomôžeme a čo nevieš, doučíme.

- si samostatný a zároveň vieš byť aj tímovým hráčom,
- ochota učiť sa a prinášať nápady.

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3343513  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou a adekvátne