Obchodný zástupca

SK-Royal Water Distribution s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda počas skúšobnej doby 800 EUR + 10% z vytvoreného predaja a po ukončení skúšobnej doby základ 1000 EUR +10% z vytvoreného predaja + koncoročný BONUS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Predaj produktov portfólia Royal Water
-Fyzická / vizuálna kontrola už existujúcich prevádzok
-Monitoring a reporting detailov predaja
-Starostlivost o súčasných a nových klientov
-Získavanie nových klientov / akvizícia
-Tvorba pozitívneho vzťahu zákazníkov k spoločnosti

-Firemné zázemie
-Budeš mať všetko, čo k práci potrebuješ, tak aby si pracoval/a efektívne
-Môžeš časom kariérne rásť
-Priateľskú firemnú kultúru, čisté zázemie
-Možnosť privyrobenia na prípravách a účasťi na akciach
-Sme dynamická spoločnosť na Slovenskom trhu s jedinečným produktom
-VIANOČNÝ BONUS
-Auto aj na osobné účely, tankovacia karta
-Mobil aj na osobné účely
-Notebook
-Teambuilding

Informácie o výberovom konaní

-Si sympatický/á a cieľa vedomý/á mladý/á muž/žena?
-Hladáš stabilitu a istotu pri budovaní svojho života?
-Chceš byť súčasťou Royal Water Teamu a stretávať známych ľudí?
-Tak sa neváhaj ozvať!
-Tešíme sa na teba =)
-800, EUR základ, 10% z uzatvoreného predaja bez hornej hranice mzdy
( očakávaný zárobok v priebehu krátkeho času
5000,- EUR a viac )!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

-Tímový hráč
-Zameranie na detail
-Analýza a riešenie problémov
-Samostatnosť
-Pružnosť v myslení
-Vysoká orientácia na výsledok
-Adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti
- Schopnosť zvládať stres

Spoločnosť SK-Royal Water Distribution s.r.o. - sídli v Komárne a je výhradným distribútorom prémiovej alkalickej a ionizovanej vody, značky
Royal Water na Slovensku www.royalwater.sk
ID: 3709402  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda počas skúšobnej doby 800 EUR + 10% z vytvoreného predaja a po ukončení skúšobnej doby základ 1000 EUR +10% z vytvoreného predaja + koncoročný BONUS