Vodič/Závozník

SK-Royal Water Distribution s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE TVOJOU KAŽDODENNOU PRÁCOU?
-Počas výkonu svojej práce reprezentovať značku Royal Water
-Odvezený tovar zákazníkovi dodať/vyložiť v čas a bez poškodenia
-Zodpovednosť za vyúčtovanie finančnej hotovosti a dôsledné odovzdanie fakturácie zákazníkovi
-Zodpovednosť za nový Citroen Jumper, telefón, registračnú pokladňu a tankovaciu kartu
-Pracovná doba je od pondelka do piatka

- Firemné zázemie pre prvotriedny rozvoz prémiovej vody Royal Water zákazníkom
- Budeš mať všetko, čo k práci potrebuješ, tak aby si pracoval/a efektívne
- Môžeš časom kariérne rásť
- Priateľskú firemnú kultúru, čisté zázemie
- Nástupný plat počas 3 mesačnej skúšobnej doby je 800,- EUR.
- Po uplynutí skúšobnej doby sa plat zvyšuje
- Možnosť privyrobenia/prípravy na akcie
-Dynamická spoločnosť na Slovenskom trhu
-Mobil aj na osobné účely
-Notebook
-VIANOČNÝ BONUS

Si silný, sympatický a cieľavedomý mladý muž? Hladáš stabilitu a istotu k budovaniu svojho života? Chceš byť súčasťou Royal Water Teamu a stretávať známych ľudí?
Tak sa neváhaj sa ozvať!
Tešíme sa na teba =)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

biológia - výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Tímova práca
-Zameranie na detail
-Analýza a riešenie problémov
-Samostatnosť
-Pružnosť v myslení
-Vysoká orientácia na výsledok
-Adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti

Spoločnosť SK-Royal Water Distribution s.r.o. - sídli v Komárne a je výhradným distribútorom prémiovej alkalickej a ionizovanej vody, značky
Royal Water na Slovensku www.royalwater.sk
ID: 3426891  Megjelentetés dátuma: 17.5.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac