Interný technik / IT vývojár

SK-NIC, a.s.

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Termín nástupu
marec / apríl 2020 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia interného technika / IT vývojára sa zameriava na programátorské a analytické práce pri vývoji informačných systémov spoločnosti, ako aj technickú podporu operatívnemu tímu. Táto rola bude zahŕňať široký rozsah činností, ktoré sú detailnejšie popísané nižšie.

Skupina sa zameriava na úzku spoluprácu v tíme, kde je v prípade technických pozícií uplatňovaná spolupráca v rámci celej skupiny.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

• Vývoj, implementácia a technická údržba systémov pre registrácie domén v rámci spoločnosti SK-NIC a firemných webových sídiel.
• Programovanie aplikácií pre vnútrofiremnú podporu.
• Technické analýzy a exporty údajov z databáz pre vnútrofiremnú podporu.
• Podpora a riešenie technických požiadaviek operátorov.
• Spracovanie a vytváranie technickej dokumentácie.
• Kontakt s klientmi pri riešení technických problémov.

• adaptačný proces pri zapracovaní
• výborný pracovný tím
• zaujímavý sociálny program (nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na DDP, 5 dní na zotavenie, ...)
• pružná pracovná doba, neformálna atmosféra

Žiadosti zasielajte na [email protected]. SK-NIC, a.s & CentralNic sú zamestnávateľmi v rámci Equal Opportunities.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

• Profesionál s vysokými pracovnými návykmi a oddanosťou k presnosti a práci typu „správne na prvýkrát“.
• Osoba s vysokým matematickým a analytickým potenciálom.
• Jasná komunikácia, dobré načúvanie a tímový hráč. Kľúčovou požiadavkou je výborná znalosť angličtiny a dobré komunikačné schopnosti.
• Silný vzťah k etickej práci a záujem o rozširovanie si znalostí.
• Spoľahlivosť a zodpovednosť.
• Iniciatívny pracovník schopný efektívne pracovať ako v autonómnom, tak v priamo riadenom režime.
• Proaktívny prístup.

Požiadavky:
Pre túto pozíciu je ideálne technické a analytické myslenie, skúsenosti a záujem o ďalší rozvoj svojich zručností.

Skúsenosti:
• Programovanie v jazykoch PHP a znalosť SQL (MySQL/MariaDB).
• Znalosť Perl, Python, S3.0 a C / C++ je výhodou.
• Užívateľská znalosť MS Office a znalosť prostredia Linux.
• Znalosť základnej dátovej analytiky.
• Znalosť prostredia Gitlab je výhodou.
• Znalosť metodiky Scrum / Scrum master výhodou.
• Mierne pokročilé znalosti o princípoch informačnej / kybernetickej bezpečnosti, certifikát pre niektorú relevantnú normu vítaný.
• Znalosť princípov „Security by Design“ v oblasti kódovania.
• Skúsenosť práce s certifikátmi a e-podpisovaním výhodou.
• Znalosť projektového riadenia a fungovania DNS infraštruktúry výhodou.
• Schopnosť vytvárania testovacieho prostredia výhodou.
• Skúsenosť v práci s prostredím git, kontroly verzionovania a vhodná znalosť Docker.
• Znalosť vytvárania „pipeline“ a vytvárania aplikácie prostredníctvom rôznych „pipeline“
• Znalosť „unit testing“ pre PHP

SK-NIC, a.s. je organizácia zodpovedná za prevádzku domény najvyššej úrovne pre Slovenskú republiku, spravujúca distribúciu .sk domén prostredníctvom siete sprostredkovateľov (registrátorov) a ďalších predajcov. V súčasnosti s viac ako 460.000 doménami v správe a viac ako 2300 aktívnymi registrátormi, čo robí z .sk jednu z najotvorenejších platforiem v Európe, jeho misiou je zvýšiť prijatie .sk a urobiť z nej primárnu doménu pre podnikateľov, jednotlivcov a iné organizácie, ktoré sú lokalizované na Slovensku. Od 1. septembra 2017 bol implementovaný nový registračný systém a kritériá spôsobilosti sa rozšírili na všetkých členov EÚ, EHP a EZVO. Spoločnosť je súčasťou Team Internet Group plc.(CentralNic Group plc.)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3866053  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac