Zubný technik

SK Dental s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 3, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
767 EUR/mesiacpri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme absolventa zubnej techniky na TPP do zubnej kliniky v Trnave. Máme štyri ambulancie so zameraním na záchovnú stomatológiu / protetiku, stomatochirurgiu a implantológiu. Hľadáme šikovného absolventa, ktorý sa chce učiť a rásť vo svojom odbore. Hlavná náplň práce sa bude zameriavať na CEREC program (skenovanie, modelovanie, glazúrovanie). Nieje potrebná žiadna predošlá skúsenosť s CERECom, radi zaučíme. V prípade záujmu volajte 0903 921 573.

Sme mladí kolektív. Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, preto sme otvorení osobnému kontaktu. Ak máš záujem prísť sa pozrieť ako to u nás vyzerá a porozprávať sa o náplní tvojej práce, si viac ako vítaný/á. Sme féroví a taktiež vyžadujeme férovosť od našich zamestnancov. Riadime sa heslom "Nie je žiadny problém, ktorý by sa nedal vyriešiť."
Pošli nám životopis, prípadne zavolaj na číslo 0903 921 573 a dostaneš tak info hneď bez čakania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný technik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

trpezlivosť, sebareflexia, asertivita, dravosť, komunikatívnosť

SK Dental, s.r.o. ponúka kvalitnú zdravotnú starostlivosť v oblasti zubného lekárstva. Podrobne sa venuje zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci v krajských mestách Trnava, Žilina, Prešov a Bratislava. Rieši potreby akútnych ošetrení spojené s bolesťami zubov a iných ochorení v dutine ústnej. Ambulancie sú nové a moderné, vybavené s najnovšími prístrojmi. Súčasťou ambulancií je aj RTG, čo je nevyhnutné pre správnu diagnostiku ochorenia. Ambulancie sú dostupné pre širokú verejnosť. Ošetríme pacientov, ktorých trápi akútna bolesť zuba, alebo problém v dutine ústnej. Zároveň je určená pre pacientov ktorí nemajú svojho zubného lekára, alebo potrebujú len jednorazové ošetrenie.
Okrem zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci poskytujeme na klinikách aj záchovnú stomatológiu, dentálnu hygienu, stomatochirurgiu a implantológiu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3692990  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 767 EUR/mesiacpri osobnom stretnutí