Nákupca

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Hadovce, Komárno-Hadovce
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR/ mesiac. Výsledná výška mzdy bude závisieť od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:
• objednávanie materiálu na základe potrieb výroby a cenových ponúk,
• komunikácia a obchodovanie so súčasnými dodávateľmi, resp. vyhľadávanie nových,
• kontrola cien, dodacích listov, faktúr, termínov dodania objednávok,
• práca v ERP systéme,
• organizovanie prepravy, spolupráca so špedičnými firmami,
• úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami,
• sledovanie skladových zásob.

Spoločnosť SK-CONT s.r.o. ponúka:
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu,
- moderné pracovné podmienky v zrenovovanej klimatizovanej administratívnej
budove,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy,
- zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca (0,48 EUR/obed),
- po zapracovaní možnosť pracovať 1x týždenne z domu (home office),
- príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom ďakujeme a odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Infor LN (príp. iný ERP systém) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné zručnosti,
• vyjednávacie schopnosti,
• obchodné zručnosti,
• dôslednosť, precíznosť a presnosť pri administrácii nákupu,
• trestná bezúhonnosť a dodržiavanie etických princípov (prijímanie darov, konflikt záujmov).

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4064975  Megjelentetés dátuma: 21.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac