Skúsený mzdový účtovník

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Hadovce 219, Komárno-Hadovce
1 800 - 2 000 EUR/mesiacvýsledná výška mzdy bude závisieť od pracovných skúseností a kvalifikácie uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie mzdovej agendy podľa platných zákonov a predpisov.
Elektronická komunikácia s príslušnými úradmi (Sociálna, zdravotná poisťovňa, Daňový úrad).
Výpočet náhrad za pracovnú neschopnosť, evidencia čerpania dovoleniek, nadčasov.
Ročné zúčtovanie miezd pre zamestnancov a vyhotovenie potvrdení o zdaniteľných príjmoch.
Vyhotovenie evidenčných listov dôchodkového poistenia.
Výpočet povinného podielu zamestnávateľa za zamestnávanie občanov so zdravotným postihnutím (ZŤP).
Príprava pracovnoprávnych dokumentov (pracovné zmluvy, dodatky, mzdové výmery, dohody o zrážkach, dohody o rozviazaní pracovného pomeru a iné).
Hlásenia a analýzy pre vedenie spoločnosti.
Vyhotovovanie štatistických hlásení.
Vedenie evidencie a zabezpečovanie školení a lekárskych prehliadok.

Spoločnosť SK-CONT s.r.o. ponúka:
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu,
- moderné pracovné podmienky v zrenovovanej klimatizovanej administratívnej
budove,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy,
- zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca (0,48 EUR/obed),
- po zapracovaní možnosť pracovať 1x týždenne z domu (home office),
- príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom ďakujeme a odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Relevantné minimálne 5 ročné skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva a pracovného práva.
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou.
Výborné komunikačné schopnosti.
Samostatnosť.
Ochota preberať zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.
Dynamická osobnosť.

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3867606  Megjelentetés dátuma: 18.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac