Nákupca

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Hadovce, Komárno-Hadovce
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zodpovednú samostatnú prácu v perfektne zladenom pracovnom tíme.
Hlavné zodpovednosti:
- komunikácia a obchodovanie so súčasnými dodávateľmi
- vyhľadávanie nových nákupných zdrojov a nových dodávateľov, kontrola trhu
- objednávanie materiálu na základe cenových ponúk a dopytu
- príjem a výdaj materiálu na sklad na základe dodacích listov a objednávok
- vypracovávanie a analýzy nákupných štatistík

Spoločnosť SK-CONT s.r.o. ponúka:
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
- moderné pracovné podmienky v zrenovovanej klimatizovanej administratívnej
budove
- možnosť parkovania priamo pred budovou
- zabezpečenie závodného stravovania
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Z dôvodu rastu našej spoločnosti hľadáme dynamických a na výsledok orientovaných spolupracovníkov, ktorí majú záujem spolupodieľať sa ma ďalšom rozvoji našej spoločnosti.

Požadované zručnosti:
- komunikačné zručnosti
- technické myslenie
- vyjednávacie zručnosti
- tímový hráč

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2432434  Megjelentetés dátuma: 20.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac