Dostal som výpoveď a sľubujú ...

Dobrý deň , dnes som dostal v práci výpoveď dohodou . Naša dohoda znela tak, že výpoveď dostanem ku dňu 31.7. 2019 z organizačných dôvodov pre zrušenie prac. miesta ktoré bolo zrušené už 1.3.2019 (ja som bol na otcovskej dovolenke) . Sľúbili mi troj násobne odstupné na základe odpracovaných rokov a preplatenie dovolenky. Bez výpovednej lehoty s tým že do dňa platnosti výpovede dostanem platené voľno (priemer) pretože ma nemajú možnosť ďalej zamestnávať ani na inej pracovnej pozícii v rámci podniku no v zmluve to nie je vraj to tam nemusí byť že je to automaticky podľa ZP keď ma nemajú kde "upratať" je to pravda a zaplatia mi aj keď ostanem doma ? Vo vypovedi mám aj napísané že má nemajú kde zamestnať . Nedostanem okamžitú výpoveď keď nebudem chodiť do práce za absenciu ?
  • Komentáre
  • Ked budes mat pisomne od zamestnavatela, ze od-do mas prekazku v praci na strane zamestnavatela, mozes kludne ostat doma.
  • Ďakujem vo výpovedi mám uvedené že ku dňu 1.3.2019 bolo zrušené pracovné miesto s tým že pre mňa nie je možné zabezpečiť náhradnú prácu a ani prácu na skrátený pracovný úväzok . Mohlo by to stačiť ?