Zmluva o spolupráci

Dobrý deň,

rád by som Vás poprosil o radu.
Nastupujem do novej prace, kde nebudem podpisovať klasickú pracovnú zmluvu ale ZMLUVU o spolupráci. Vedeli by ste mi poradiť právnika, ktorý by mi povedal, či je zmluva v poriadku alebo či je potrebné niečo doplniť / zmeniť.
Ďakujem pekne za odpoveď.
S pozdravom
Martin
  • Komentáre
  • Odporucam: nenastupuj za takych podmienok.
    Ak to je zamestnanie, tak takou zmluvou ide o obchadzanie Zakonnika prace a budes mat problemy ako zdanit, ako platit odvody z toho prijmu a pod.
    Je to tak dobre zaplatene, ze si okrem pravnika teraz budes moct dovolit uctovnika a zaplatit urobenie danoveho priznania?
    • Ahoj,
      Je to pre bankovu spolocnost. Financne je to dobre ohodnotene. Problem je, ze potrebujem pravnika, ktory by sa mi na to pozrel a povedal ok alebo zmenit/doplnit. Neviem kolko by stala konzultacia takej zmluvy. Vydaje spojene s takym druhom prijmu som ratal.
      Dakujem
      S pozdravom
      MARTIN
  • Pre doplnenie jedna sa o zmluvu: Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka
    Ďakujem
    M