Spätná väzba z pracovného portálu

Dobrý deň, viete mi povedať prečo nedostávam spätnú väzbu keď si cez pracovný portál Profesia posielam žiadosti zamestnávateľom?
Žiadosti sa posielajú zaregistrovaným emailom a odoslanie žiadosti sa v odoslanej pošte nezobrazuje a ani pracovná agentúra nepošle spätne, že danú žiadosť evidujú a zasielajú príslušnému zamestnávateľovi, ktorý si prostredníctvom nej dal zverejniť pracovnú ponuku. Komunikovať s každým kto reaguje cez akúkoľvek agentúru či je prihlásený alebo nie je podľa mňa prioritou a slušnosťou. Ďakujem!
 • Komentáre
 • Prosím o vyjadrenie!
 • Od koho sa ocakava vyjadrenie?
 • Dobrý deň,

  po zaslaní reakcie na ponuku Vám je automaticky doručený e-mail z našej stránky, ktorý je potvrdením reakcie a znamená to, že Vaša žiadosť bola doručená inzerujúcej spoločnosti. Reakcia sa tiež uloží do Vášho konta. Ďalej už prebieha komunikácia medzi Vami a spoločnosťou.

  Úprimne nás mrzí ľahostajný a neprofesionálny prístup niektorých spoločností inzerujúcich na našej stránke Profesia.sk k Vašim reakciám na pracovné ponuky. Uvedomujeme si, aké demotivujúce môže byť preto samotné hľadanie práce.

  Neustále sa snažíme vytvárať pre firmy a uchádzačov také možnosti, aby komunikácia medzi nimi mohla po technickej stránke prebiehať čo najjednoduchšie. Firmy majú napr. k dispozícii nástroj, vďaka ktorému môžu záujemcom o prácu odpovedať jednoducho a efektívne.

  Napriek našej snahe firmy motivovať, aby odpovedali všetkým uchádzačom, nedokážeme ich k tomu prinútiť. Ako prevádzkovateľ stránky totiž do výberových konaní na jednotlivé pozície nevstupujeme.

  V prípade, že firma vo svojom inzeráte uvádza svoje kontaktné údaje, napr. tel. číslo alebo e-mail, odporúčame využiť možnosť kontaktovať ju priamo a informovať sa o výsledku výberového konania.

  Príjemný deň z Profesie
 • Oni ten Email dostanu len Vas maju ako sa povie na Haku.A ked sa hlasite viackrat do rovnakej firmy tak na odpoved uz na 100percent zabudnite.