Čiastočný invalidný dôchodca - tažké problémy so zamestnaním

Zdravím,

Mal by niekto funkčnú radu pre 36 ročného čiastočného invalidného dôchodcu prosím? Mám ukončenú Strednú priemyselnú školu – odbor TIS (obdoba obchodnej akadémie).
Spomínané zdravotné problémy sú príčinou toho, že mám extrémny problém so zamestnaním.

Po škole (2007) som sa pokúšal o brigády v pražských hypermarketoch, ktoré skončili fiaskom, pokúšal som sa aj o tvz. masérsky kurz, ktorý sa taktiež nepodaril.

V období rokov 2018-2021 som sa pokúšal osvojiť si programovanie a webdizajn podľa známych online kurzov, no aj to skončilo fiaskom.... Po dvoch rokoch tam neboli prakticky, že žiadne vedomosti, vďaka ktorým by bol dôvod u potencionálneho zamestnávateľa siahnuť po mne. A to ani ohľadom webdizajnu – navyše nie som človek, ktorý mal niekedy sklon k veciam ako estetika a krása.

V období august 2020 – máj 2021 som mal zamestnanie, ktoré som vykonával remote – pre jednu vzdelávaciu firmu sme robili jednoduché optimalizácie obsahu, popisky produktov a tak.
Ako záľubu prevádzkujem web www.metalmania-magazin.eu , kde som vďaka jednoduchým SEO opatreniam asi o 100 % zvýšil jeho organickú návštevnosť....

No všetky pokusy o získanie zamestnania ohľadom SEO končia odpoveďami v zmysle ,,sory, ale dali sme prednosť skúsneješiemu“ a ak vás napadne otázka, ani pokusy o Copywrighting nedopadli šťastne.

Miesto programovania som sa pokúsil osvojiť si IT testovanie – ten týždeň som dostal kladnú odpoveď z jednej brigády...
No dostal som ,,testovaciu testerskú úlohu“, ktorá dopadla tak, že vraj nájdených chýb bolo málo, ale max. sa vedúcemu páčila forma, akou to bolo spracované, dostal som šancu na reparát.

Ale bojím sa výsledku.