Ako nájsť prácu z Domu

Dobrý deň prajem všetkým. Chcel by som pracovať z domova ale nedarí sa mi nájsť prácu. Prečo by som chcel pracovať z domova ?
Je z dôvodu mojej kožnej choroby jednoducho nemôžem ísť na slnko. Nechcem to nejako rozoberať. Vedel by som povedať viacej kľudne cez telefón. Skúsenosti s PC mám bohaté a ak by to niekto čítal alebo mi dal radu alebo rovno nejakú prácu tak mi napíšte prosím. Ďakujem veľmi pekne.
 • Komentáre
 • Zavisi od toho, ake mas skusenosti s tou pracou s PC, dolezite su aj jazyjkove znalosti. Takych ponuk je po covide celkom dost.
  Skusal si si vyfiltrovat pracu len z domu tu na profrii? Nenasiel si tam nic, kde by si splnal aspon ciastocne poziadavky, aby si na to zareagoval?
  https://www.profesia.sk/praca/?remote_work=1
 • Akože len jedna vec je že chcú všade stredoškolské s maturitou a to proste bohužial nemám ale zato s PC viem hocičo aj ho opraviť. A áno hľadal som. Neviem kedy to bolo ale myslím že minulý rok alebo viac neviem presne som poslal asi 10 životopisov a reagovala jedna firma a to som všade splňal požiadavky takže fakt neviem včom je problém. Fakt by som bol rad ak by mi dal niekto šancu aspoň na dohodu ukázať sa alebo skúsiť ako sa dokážem danú vec rýchlo naučit ak ma chápete. Ďakujem že ste mi poradila.
  • - Porozmyslat nad dorobenim maturity.
   - Skusat viac a byt pripraveny na to, ze vela pokusov nevyjde. Minuly rok bol zufaly s ponukami aj reakciami, neporovnavala by som s tymto. Teraz je urcite viac moznosti, aj ked ten handicap so vzdelanim je obmedzujuci pri takejto práci
   • Ak vie napríklad po Anglicky tak nepotrebuje Maturitu.Osobne sa ma nikto vo firmách na Maturitu nepýtal.
 • Ahoj, akože tá maturita je celkom problém, lebo je to v dnešnej dobe už také naozaj minimum :/ Čiže asi prvotne by som sa snažila dokončiť si nejako školu lebo aj v CV to nevyzerá dobre, keď nemáš ukončenú strednú školu s maturitou... A potom mi napadlo si možno spraviť nejake tak=eto kurzy https://skillmea.sk/kurzy/online/programovanie programátorov nie je veľa a je to aj super platená robota A dúfam, že niečo nájdeš Teraz je podľa mna tých prác z domu neúrekom lebo zamestnávatelia pochopili, že je to aj veľký benefit pre zamestnanca, že nemusí každý deň dochádzať do práce
  • Programovanie nie je praca pre kazdeho ako sa to poslednu dobu prezentuje a pokial by sa naucil nejaky cudzi jazyk tak by nepotreboval ani maturitu.