Konštruktér/designer senior

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Univerzitná 8661/6a, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400€ v závislosti od Vašich skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Konštruktér/designer, ktorý v sebe vidí technika a má rád tvorivú prácu. Baví ho navrhovanie strojov od návrhu konceptu až po realizáciu u zákazníka.
Vašou náplňou práce bude najmä:
  • Vývoj a konštrukcia strojov, výrobných zariadení a ich súčastí
  • Práca na medzinárodných vývojových projektoch
  • Vytváranie 3D modelov, kreslenie 2D výkresov a tvorba kusovníkov
  • Navrhovanie technických riešení na základe zadania od zákazníka
  • samostatné riešenie konštrukčných detailov v súlade s určenými internými konštrukčnými zásadami a technologickými požiadavkami

Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Prostredie plné nových technológií a inovácií
Fajn kolegov
Niekoľko tímových a firemných akcií do roka
Stravné lístky, ktoré hradíme v plnej miere my
možnosť pracovať na home - office
Možnosť vlastného rozvoja a v prípade záujmu aj kariérneho rastu
Smartfón
Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.
Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti.
Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Pokročilá znalosť 3D CAD systémov
  • Znalosť softvéru CREO výhodou
  • Základné znalosti v oblasti tolerancií (rozmerové a geometrické), technických výpočtov (pružnosť a pevnosť, mechanika)
  • samostatnosť ,
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť,
  • samostatný a iniciatívny prístup k práci,
  • lojalita,
  • kreativita,
  • technické zmýšľanie,
  • chuť vzdelávať sa a ďalej rozvíjať,
  • tímový duch

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3589145  Posting date: 29.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1400€ v závislosti od Vašich skúsenosti