D2D Obchodník O2 Slovensko

SKILLS Consulting, s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
580 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci obchodných tímov na Slovensku, hľadáme 2 ľudí so skúsenosťami s D2D projektom. S fixnou zložkou, kvalitným pohyblivým odmeňovaním a hlavne kariérnym rastom, hľadáme skúsených budúcich kolegov, ktorí svoju doterajšiu prax využijú pre svoju kariéru u nás.
Prvých 2 ľudí hľadáme do budúcna na pozíciu managerov, ktorú budú zastrešovať po území Slovenskej republiky.

- prvotný kontakt s klientmi
- prezentovanie spoločnosti
- analýza potrieb zákazníka
- byť súčasťou príjemného inšpiratívneho kolektívu
- prezentácia produktov spoločnosti O2 Slovensko
- predaj širokého portfólia produktov O2 Slovensko

- školiaci proces zdarma
- progresívny systém odmeňovania s priemerným príjmom
- priateľský kolektív, vďaka ktorému budeš úspešný
- prostredie, v ktorom si vždy chcel pracovať
- skúsení kolegovia
- férovo nastavený kariérny rast
- firemný automobil
- firemný telefón
- pre každého spolupracovníka bonusový príjem formou výberu vecných cien z firemného Katalógu odmien (mobilné telefóny, notebooky, výlety a dovolenky ...)
- pravidelné firemné akcie s možnosťou účasti aj Tvojich priateľov
- bezplatné pravidelné vzdelávanie zamerané na Tvoj osobný rozvoj
- voľné víkendy
- pravidelné zážitkové a adrenalínové voľnočasové akcie
- spolupráca so stabilným partnerom - O2 Slovensko

Informácie o výberovom konaní

Práca je vykonávaná v Košiciach, Žiline a Trnave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- minimálny vek 18 rokov
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- odvahu učiť sa novým veciam
- túžba po kariérnom raste
- dobré komunikačné zručnosti
- chuť pracovať a mať sa dobre
- pozitívny prístup k životu
- cieľavedomosť a zodpovednosť

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 3621932  Posting date: 15.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 580 €