Právnik/Právnička pre korporátnu agendu

Miesto práce
Krajná, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
1.5.2021 alebo dohodou
1 600 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny na základe finančných výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu Právnik pre korporátnu agendu, ktorý má prax minimálne 2 roky a ktorého náplň práce bude:

• vedie a zodpovedá za korporátnu agendu spoločnosti (jediný akcionár, predstavenstvo, dozorná rada, Stanovy, Organizačný a podpisový poriadok) a korporátnu agendu dcérskych spoločností
• zabezpečuje zápis údajov spoločnosti pre obchodný a živnostenský register spolu s osobitnými registrami, Zoznam hospodárskych subjektov UVO, zabezpečuje komunikáciu dovnútra spoločnosti a následne riadne informovanie oprávnenej osoby (externý partner) pre register partnerov verejnej správy
• zabezpečuje pripomienkovanie a schvaľovanie interných riadiacich dokumentov v informačnom systéme spoločnosti (NSP)
• GDPR
• komunikácia súvisiaca s agendou s ostatnými spoločnosťami koncernu v ČR, PL, SWE.

• stabilná práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
• ročné odmeny plus osobné ohodnotenie
• dovolenka navyše
• v každom polroku deň plateného voľna navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• firemný telefón aj na súkromné účely
• firemné akcie a teambuildingy
• platené voľno na dobrovoľnícke aktivity
• MultiSport karta
• tuzemské aj zahraničné vzdelávacie programy
• ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a. s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• praktické skúsenosti s prípravou dokumentácie pre zápis a zmeny v registroch, právnych stanovísk a koncipovaním podaní voči tretím osobám
• zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
• dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3921402  Posting date: 23.4.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac