Elektrikár

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
Od 740 EUR/mesiac+ 0,30 EUR za každú odpracovanú hodinu a všetky zákonné príplatky. Finálna mzda bude dohodnutá v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikára, ktorý je spôsobilý vykonávať činnosti:
- na vyhradenom technickom zariadení - elektrickom,
- činnosť - §22 vyhlášky samostatného elektrotechnika,
- kontrolovať a posudzovať stav a prevádzkyschopnosť elektrických zariadení v spoločnosti v zmysle platných STN,
- vykonávať odborné pracovné činnosti na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho a vysokého napätia,
- vykonávať údržbu a opravu elektrických zariadení.

Spoločnosť ponúka možnosť sebarealizácie, osobného rastu a perspektívu dlhodobého zamestnania.
Pracovná doba v jednozmennej prevádzke od 7.00 - 15.30 resp. v dvojzmennej prevádzke od 6.00 - 14.00 & 14.00 - 22.00

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- držiteľ osvedčenia na vykonávanie činností na vyhradenom elektrickom technickom zariadení v rozsahu E1,A - do 1 000 V,
- manuálnu zručnosť.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4064283  Posting date: 19.4.2021  Basic salary component (gross): 740 EUR/mesiac