Zugimpex, je Švajčiarska firemná skupina, poskytujúca servis stredným podnikom v oblasti účtovníctva, korporátneho servisu a poradenstva.

Do nášho business centra v Bratislave (v blízkosti železničnej stanice Petržalka) hľadáme angažovanú a samostatnú osobu na pozíciu

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA
Plný alebo skrátený úväzok

Náplň práce na tejto pozícii:

  • Kompetentné vedenie účtovníctva (v systéme Pohoda)
  • Priateľská a efektívna komunikácia so zákazníkmi
  • Zúčtovanie dane z pridanej hodnoty, aj pri medzinárodných obchodoch
  • Spoluúčasť na spracovaní ročných závierok
  • Riešenie otázok súvisiacich s daňovými priznanami a návrh riešení
  • Realizovať prevádzkové kontroly prostredníctvom príslušných úradov

Požiadavky na uchádzača:

  • Obraciame sa na zodpovednú, inteligentnú, flexibilnú osobu s improvizačnými schopnosťami
  • Požadujeme znalosti a skúsenotsi v oblasti účtovníctva, v oblasti bilancovania ako aj v oblasti daňových priznaní
  • Požadujeme znalosť Excelu ako aj aspoň základné znalosti nemeckého, prípadne anglického jazyka
  • Vyžadujeme systematické a presné pracovné postupy, príjemné vystupovanie a radosť z kontaktu s našimi zákazníkmi.

Naša ponuka:

  • Očakávajú Vás nové výzvy
  • Máte možnosť prispôsobiť si svoje pracovné úlohy
  • Popri fixnej mzde možnosť osobných príplatkov podľa dosahovaných výsledkov

Žiadosti spolu so životopisom prosíme zasielať na E‐Mailovú adresu:
[email protected]

ID: 3069971  Posting date: 19.5.2017