Senior finančný analytik

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiac(od 1800€ v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti hľadáme šikovného, analyticky mysliaceho kolegu/kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti v oblasti podnikových financií so zameraním na plánovanie a finančnú analýzu.

Vašou náplňou práce bude:
- riadenie plánovacieho procesu (tvorba operatívneho, strednodobého plánu a ročných finančných výhľadov)
- analyzovanie finančných výsledkov spoločnosti (variačná analýza tržieb a hospodárskeho výsledku)
- prezentovanie finančných výsledkov manažmentu spoločnosti
- vyhodnocovanie investičných zámerov
- podpora aktivít v rámci systému neustáleho zlepšovania (identifikácia príležitostí, cost-benefit analýza)
- analýza ziskovosti zákazníkov a výrobných programov
- tvorba cenových a nákladových kalkulácií
- vedenie tímu a koordinácia úloh pri vybraných finančných činnostiach
- zastupovanie finančného manažéra počas jeho neprítomnosti

- dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
- príspevok na dopravu
- odmena pri pracovných jubileách
- odmena za zlepšovacie návrhy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- deň voľna pri narodení dieťaťa a vlastnej svadby
- zamestnanecké benefity (masáže, fitness centrá, poukážky do kina a na nákup kníh)
- Multisport karty
- firemné zájazdy
- zamestnanecké zľavy (na nákup automobilov, elektroniky, poistenia)

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť matematických metód a postupov uplatňovaných v podnikových financiách
- znalosť finančných výkazov a základných finančných ukazovateľov vyjadrujúcich finančnú výkonnosť a situáciu spoločnosti
- orientácia v účtovných princípoch a účtovných štandardoch
- samostatnosť & schopnosť učiť sa
- ambícia kariérne rásť
- schopnosť organizovať a koordinovať aktivity menšieho tímu
- znalosť IS SAP

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4533569  Posting date: 7.3.2023  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac