Skladník - interný predajca náhradných dielov pobočka Žilina

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Hruštiny 33, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu do zabehnutého pracovného kolektívu .
Jeho hlavnou náplňou práce bude:
- zabezpečovať naskladnenie, vyskladnenie a expedíciu náhradných dielov
- objednávať náhradné diely
- evidovať náhradné diely v informačnom systéme
- komunikovať so zákazníkmi
Vzhľadom na manipuláciu s ťažšími bremenami môžeme zamestnať na túto pozíciu len muža.

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny, 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov, bezplatný kurz anglického jazyka, atď.

Štrukturovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Skladník - Žilina. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Očakávame:
- samostatnosť a flexibilitu
- prozákaznícky prístup
- počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (Microsoft Office)

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3453002  Posting date: 5.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Od 950 €