Dozorca dopravne na diaľkovo ovládanej trati - Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
790 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovedný a schopný pracovať samostatne?
Hľadáme práve Vás!
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • univerzálny výkon činností pre zabezpečenie dozoru nad dopravňou, dopravných prác pri mimoriadnostiach a pri posune,
  • informovanie cestujúcej verejnosti na diaľkovo ovládanej trati.

PONÚKAME:
  • základná mzda 790 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej
spôsobilosti na danú pozíciu
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • turnusová práca (nad 11 hodín pracovnej zmeny - nárok na druhé
hlavné jedlo)
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické karty na stravovanie alebo príspevok na stravovanie
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných
prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ:
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • rekondičné pobyty
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre
dlhodobých zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
  • stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou
(výhodou)
  • zodpovedný prístup k práci
  • pozornosť, spoľahlivosť, praktické myslenie
  • ochota vzdelávať sa
  • dobrý zdravotný a psychický stav

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis
ID: 3979865  Posting date: 2.3.2022  Basic salary component (gross): 790 EUR/mesiac