Vodič MKD - poslední volné místo

ZDEMAR SLOVAKIA a.s.

Miesto práce
Nemecko, Poľsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1.800 EUR (časť mzdy tvorí stravné/diety)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie motorového vozidla podla dispozícií zamestnávateľa
- Drobná údržba motorového vozidla

- Mesačna mzda vo výške 1.800 EUR (časť mzdy tvorí stravné/diety)
- Benefity v podobe príspevkov na penzijné a životné poistenie, náborového príspevku, firemných akcií, mobilného telefónu, tabletu atď.
- Stabilitu a zázemie spoločnosti, ktorá se neustále rozvíja
- Príjemné pracovné prostredie v nových kamiónoch zn. Volvo
- Ťahače v servisnom kontraktu a zázemie vlastného servisu – pravidelné kontroly stavu vozidiel
- Cestovné poistenie vodičov
- Parkovanie v lokalite Trnava

Informácie o výberovom konaní

Pre našu novú pobočku na Slovensku hladame vodiča MKD.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- Vodičský preukaz sk. C, E a pravidelné školenie vodičov nad 3,5 t
- Platné profesné osvedčenie vodiča - KKV
- Dobrý zdravotný stav, platné osobné a cestovné doklady
- Digitálná karta vodiča
- Platné zdravotné a psychologické vyšetrenie
- Výborné vodičské schopnosti
- Kultivované vystupovanie, časová flexibilita
- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Znalosti a zkúsenosti z ciest po Európe

Sme dopravno špedičná spoločnosť. Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie dopravných služieb v oblasti tuzemskej a medzinárodnej prepravy voľne ložených komodít do väčšiny európskych krajín. V rámci zvyšovania konkurencieschopnosti na trhu sme rozšírili ponuku našich služieb o prepravy paletovaného, kusového, tekutého a nadrozmerného tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1491044  Posting date: 7.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1.800 EUR (časť mzdy tvorí stravné/diety)