Brigádnik pre ZSE Centrum v Dunajskej Strede

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/mesiacod 4 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pobočku ZSE Centra v Dunajskej Strede hľadáme posilu - brigádnika, ktorého náplňou práce bude:

• riešenie administratívnych úkonov pri spracovaní zmluvnej dokumentácie
• scanovanie dokumentov
• kontrola zmlúv
• archivácia dokumentov
• vybavovanie pošty

• pôsobenie v spoločnosti, ktorá patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku
• získate skúsenosti v oblasti administratívy a komunikácie so zákazníkmi
• nazriete do práce predajcu a spoznáte chod ZSE Centra

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 05.03.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*MS Office (Excel, Word) - mierne pokročilý
*aktívna práca s Internetom
*technická zdatnosť pri ovládaní PC techniky
*znalosť slovenskej gramatiky
*zodpovedný prístup k práci
*Očakávaný hodinový úväzok je 20 hodín/ týždenne, zároveň umožňujeme flexibilný pracovný čas podľa preferencií kandidáta.
*Od kandidáta očakávame užívateľskú znalosť práce s počítačom, predovšetkým MS Office.
*Práca je vhodná aj pre kandidáta- študenta vysokej školy s potenciálom na trvalé uplatnenie v rámci ZSE Centra.

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 4036797  Posting date: 22.2.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 4 EUR/mesiac