Kuchár / kuchárka

You & Me Trade s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100,- + odmeny + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Tvojou záľubou? Máš dostatok energie a chuť učiť sa? Baví Ťa varenie jedál? Tak potom hľadáme práve Teba.
Práca, ktorú Ti ponúkame, obnáša neutíchajúce chcenie pracovať a robiť ľudí šťastnejšími tým, že im pripravíš lahodné, kvalitné a zaujímavé jedlo.

Čo bude tvojou náplňou práce?
- príprava obedového menu
- denne zabežpečiť plynulý chod prevádzky kuchyne a prípravu jedál v zmysle aktuálneho jedálneho lístka,
- podieľať sa na vypracovaní pestrého, plnohodnotného a vyváženého týždenného jedálneho lístka s prihliadnutím na výšku stravnej jednotky,
- dodržiavať časový harmonogram výdaja stravy
- dodržiavať technologické postupy pri príprave jedál,
- zodpovedať za kvalitu, konzistenciu a teplotu pripravovaných jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hmotnosti vydaných jedál,
- zodpovedať za správne hospodárenie a využitie potravín pri príprave jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hygienických predpisov a zásad,
- zodpovedať za inventár a celkové zariadenie kuchyne, za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov, čistoty na pracovisku
- zodpovedať za stav potravín v sklade,
- plniť príkazy priameho nadriadeného

- pracovný čas pondelok - piatok od 5:00 - 13:00 hod.
- odborný rast
- dlhodobé, perspektívne zamestnanie
- možnosť stravovania
- príjemné pracovné prostredie
- priateľský a mladý kolektív
- mzdové ohodnotenie závislé aj od individuálnej aktivity

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a stabilnou klientelou, zaoberajúca sa prevádzkou reštaurácie ako aj cateringom.
Viac info na www.svadbyhlohovec.sk
ID: 3686746  Posting date: 5.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 100 EUR/mesiac1100,- + odmeny + nadčasy