Vecný správca registratúry a archívu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď, 1.9.2019
Mzda
od 900 €/mes. brutto + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu na Oddelení manažmentu dokumentov. Potrebujeme niekoho zodpovedného a samostatného so vzťahom k administratívnej a kancelárskej práci. Nový kolega / kolegyňa sa nesmie nechať odradiť množstvom dokumentov, nutnosťou sledovať legislatívu a komunikovať naprieč firmou.

Náš nový člen tímu bude zodpovedný za registratúru a archivovanie všetkých dokumentov, konkrétne:
  • zabezpečuje príjem, kontrolu a evidenciu dokumentácie zo všetkých úsekov do registratúrneho strediska spoločnosti,
  • zabezpečuje odborné ukladanie, sprístupňovanie (výpožičky) registratúrnych záznamov uložených v registratúrnom stredisku a v archíve,
  • zodpovedá za ochranu registratúrnych a archívnych dokumentov pred stratou, zničením, poškodením alebo zneužitím,
  • zodpovedá za pravidelné vyraďovanie a fyzickú likvidáciu registratúrnych záznamov v súlade s platnou legislatívou a internými normami spoločnosti,
  • vyhotovuje a aktualizuje lokačné prehľady a štatistiky,
  • zabezpečuje metodickú, konzultačnú a kontrolnú činnosť,
  • komunikuje s externými dodávateľmi a tretími stranami v danej oblasti,
  • spolupracuje pri tvorbe interných noriem v zmysle platnej legislatívy pre oblasť archívnej činnosti.

Skúsenosti na podobnej pozícií sú podmienkou na postup do výberového procesu. Na základe vašich skúseností sa dohodneme na juniornejšej alebo seniornejšej pozícii (referent / odborný referent) a tiež na mzdových podmienkach.

  • flexibilný pracovný čas
  • špeciálne produktové zľavy
  • polročné odmeny
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • sociálne benefity
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • mobil aj na súkromné účely
  • masáže na pracovisku, multisport karta a pod.
  • podpora kultúry

Ďakujeme vopred za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti Wüstenrot. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • zdravé myslenie :)
  • dobré komunikačné schopnosti a písomný prejav
  • ochota a schopnosť sledovať legislatívne zmeny a vnútorné organizačné zmeny a pretaviť ich do dennej práce s dokumentami
  • vyžadujeme skúsenosť na podobnej pozícii (v archíve, registratúre a pod.) a absolvovanie vzdelávania v danej oblasti

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis