Správca informačného systému

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzda
od 1 000 €/mes. v závislosti od skúseností + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Úseku IT hľadáme nového kolegu/ novú kolegyňu, ktorý/á bude mať na pozícii Referent pre správu CICS zodpovednosť za:

  • prvú úroveň riešenia problémov s core IS spoločnosti;
  • podporu užívateľom;
  • správu dokumentov v tlačovom module IS (Assentis, DocDesign,DocAdmin);
  • správu užívateľských prístupov a oprávnení v core IS;
  • analýzu požiadaviek a incidentov odborného úseku;
  • komunikáciu s dodávateľom informačného systému;
  • administratívne zabezpečenie a dohľad nad zapracovaním požiadaviek;
  • návrh testovania a dohľad nad schváleným testovaním.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • systém polročných odmien
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma": masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania, Dni zdravia, zdravé balíčky a pod.
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • podpora kultúry

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, pošlite nám svoj životopis e-mailom.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
XML - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • vyžadujeme min 1. rok predošlej praxe na obdobnej pozícii
  • je potrebná aktívna znalosť angličtiny (komunikácia s dodávateľom IS), nemčina je výhodou
  • výhodou sú aj základy SQL a XML technológie (XPath, XSLT...) a skúsenosti z bankového/poistného sektora
  • ideálny kandidát by mal disponovať týmito vlastnosťami: tímový hráč, samostatnosť, iniciatívnosť, orientácia na zákazníka, schopnosť riešiť problémy, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis