Špecialista pre stavebné sporenie, úvery a poistenie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
od 1200 €/mesiac a viac. Neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízny systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Wüstenrot centra aktuálne hľadáme nového kolegu, ktorý by zodpovedal za nasledovné úlohy:
  • Aktívna starostlivosť o klientov spoločnosti v pridelenom regióne,
  • Sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, terminovaných vkladov, úverov na bývanie, zabezpečenie servisu,
  • Sprostredkovanie v oblasti životného poistenia, neživotného poistenia a právnej ochrany,
  • Kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia s kompletným poistením úveru v jednej spoločnosti pod jednou strechou,
  • Aktívna účasť na tímovej činnosti,
  • Aktívna účasť na vzdelávacom systéme,
  • Práca s databázou klientov,
  • Akvizičná činnosť.

  • Možnosť nábehovej podpory na prvých 6 mesiacov,
  • Aktívne využívanie kancelárskych priestorov oblastného zastúpenia spoločnosti v danom regióne,
  • Možnosť byť súčasťou stabilnej skupiny Wüstenrot,
  • Mimoriadne motivujúci viacstupňový systém odmeňovania,
  • Možnosti využitia výpočtovej techniky, programového vybavenia a telefónnej SIM karty zmluvného operátora spoločnosti,
  • Bezplatné motivačné školenia a tréningy na profesionálnej úrovni na Slovensku a v rôznych destináciách sveta,
  • Organizačná a marketingová podpora,
  • Flexibilný pracovný čas,
  • Korektný a priateľský kolektív,
  • Možnosť kariérneho postupu.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, prosím, pošlite nám Váš životopis e-mailom. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozíciu by sme radi mali uchádzača, ktorý spĺňa tieto kritériá:
  • je pripravený prijať nové podnety pre rozvoj vlastných zručností a schopností,
  • ochotný na sebe neustále pracovať,
  • je komunikatívny a schopný tímovej spolupráce
  • vytrvalý
  • bezúhonný

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Pastucha
Tel.: +421 915 762 403
E-mail: poslať životopis