Účtovník/Účtovníčka

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše ekonomické oddelenie hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorý bude zabezpečovať nasledovné činnosti:
▸účtovanie režijných faktúr
▸účtovanie splátkových kalendárov k flotile áut na operatívny leasing
▸účtovanie rezerv, nákladov budúcich období, príjmov budúcich období
▸účtovanie tuzemskej a zahraničnej pokladne a pokladní pobočiek-predajní
▸účtovanie nákladov na pracovné cesty
▸účtovanie interných dokladov súvisiacich s režijnými nákladmi
▸evidencia zálohových faktúr a ich zúčtovanie
▸zúčtovanie nespárovaných platieb z bankového výpisu
▸vystavovanie (a účtovanie) faktúr za účelom pre-fakturácie nákladov na mesačnej báze
▸komunikácia s dodávateľmi ohľadom upomienok, salda
▸odsúhlasovanie salda s dodávateľmi na konci roka
▸inventarizácia účtov (priebežná, koncoročná)

▸stabilita úspešného medzinárodného koncernu
▸bonus pri odporučení zamestnanca
▸príspevok pri narodení dieťaťa
▸príspevok pri životnom jubileu
▸zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
▸bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
▸Multisport karta, Metro karta
▸kurz anglického jazyka
▸dobrá káva a super kolegovia
▸ a iné

Svoj profesný životopis posielajte na adresu: [email protected].
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.
S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax v účtovníctve
- anglický jazyk výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosti s programom SAP
- samostatnosť a cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3783015  Posting date: 30.1.2020  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac