Pracovník Logistiky -- VZV

Work Service

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
970 EUR/mesiac970 € nástupná mzda brutto + príplatky + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníkov do automobilového priemyslu s možným nástupom ihneď.
- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
- ukladanie a uskladnenie tovaru,
- práca s programom SAP
- inventúry
- príprava a výdaj tovaru, navážanie tovaru na linku,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
- práca na 3 ZMENY
MIESTO VÝKONU PRÁCE : Devínska Nová Ves

- každoročné navyšovanie mzdy
-práca na trvalý pracovný pomer
-stabilná dlhodobá spolupráca
-prestup do kmeňa už po 6/12 mesiacoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Doprava, logistika

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- platný preukaz na VZV !!
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- skúsenosti na podobnej pozícii

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4025545  Posting date: 22.3.2021  Basic salary component (gross): 970 EUR/mesiac