Vyznáte sa v práci s excelom a v SAPe? Hľadáme koordinátora výrobného plánu.

Work Service

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď, po dohode
950 EUR/mesiacpri vhodnom kandidátovi je možnosť dohody na vyššej sume, konečná mzda bude spravodlivo dohodnutá na základe predošlých relevantných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta predovšetkým so skúsenosťami v SAPe a exceli (administratívny support).
Pracovnú náplň bude tvoriť:
- Účasť a reporting výsledkov zverenej oblasti na Tier 3 poradách
- Aktívne sa podieľať na projektoch súvisiacich so zlepšením práce
- Koordinácia kapacít pre plynulý chod výroby v spolupráci so supervízorom
Kandidát na danej pozícii tiež zodpovedá za plnenie definovaných ukazovateľov (OTTP, OTTR) a komunikácia spätnej väzby za zverenú výrobnú oblasť.
Do bežného pracovného dňa tiež patrí:
- Efektívne plánovanie výroby na dosiahnutie AOP s ohľadom na výrobné kapacity
- Aktualizovanie a správa zdrojov v SAP pre potreby plánovania (kalendár, ľudské resp. strojné zdroje)
- Aktualizácia a správa primárnych potrieb na základe prognóz (Forecast)
- Komunikácia s nákupcami (materiálový plánovač) pre zabezpečenie materiálových zdrojov na naplnenie výrobného plánu
- Komunikácia a správa štandardných dodacích dôb výrobkov (Lead Time cocpit)
- Tlač a odovzdanie naplánovaných výrobných zákaziek do výroby a kontrola plnenia výrobného plánu (denný, týždenný, mesačný, kvartálny)

Príjemné a moderné pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
13.plat na základe hospodárskych výsledkov
Príspevok do 3.dôchodkového piliera
Rôzne zaujímavé sociálne benefity
Dochádzkový bonus
Týždenný pracovný čas 37,5 hodiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Predstavená na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Dôležitá je práca v exceli a SAPe.

- Excel
- AJ : pokročilá úroveň
- SAP – skúsenosti
- efektívny multitasking
- samostatnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4025465  Posting date: 26.1.2021  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac