Stolár - Tesár

Wilmont s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
12 EUR/hod.všetky výhody kolektívnej rakúskej zmluvy, 13-14 plat, strava 22€/deň, ubytovanie hradené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu partnerskú spoločnosť Wilmont GmbH hľadáme pracovníkov na montážne práce, nábytkárske práce, výroba dizajnového nábytku na dielni, stavba drevodomov, tesárske práce, celoročná práca

všetky východy kolektívnej rakúskej zmluvy, 13/14 plat, strava 22€/deň, ubytovanie hradené

Vzdelanie technického smeru, zásady v stavebníctve, spracovanie dreva, stolár - tesár, flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, drevospracujúci priemysel

komunikatívny, manuálne zručný, samostatný, kolektívny, nekonfliktný, ochota spolupracovať v týme

Sme firma pôsobiaca na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách, zaoberajúca sa stolárstvom a tesárstvom, počet zamestnancov/ živnostníkov 25

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3963948  Posting date: 4.3.2021  Basic salary component (gross): 12 EUR/hod.