Sme jednou z najväčších a najvýznajmnejších projekčných kancelárií v Rakúsku.
Na posilnenie tímu našej dcérskej spoločnosti WERNER CONSULT s.r.o. v BRATISLAVE hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu na pozíciu

KONŠTRUKTÉR, STAVEBNÝ TECHNIK

Náplň práce
  • Kreslenie výkresov výstuže a výkresov tvaru
Požiadavky na zamestnanca
  • ukončené techincké vzdelanie stavebného zamerania (stavebná fakulta, stredná priemyselná škola stavebná)
  • dobrá znalosť programu AutoCAD
  • znalosť programu REVIT je výhodou
  • základná znalosť nemeckého jazyka
  • schopnosť pracovať v tíme
  • asertivita
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
Zamestnanecké výhody
  • príjemná pracovná atmosféra
  • firemný program sociálnych benefitov
  • možnosti ďalšieho vzdelávania (najmä kurzy nemeckého jazyka)
  • zaujimavá a náročná práca na medzinárodných projektoch
  • možnosť ďalšieho rozvoja v stredne veľkej projekčnej kancelárii
  • možnosť dlhodobého zamestnania v rodinnej spoločnosti s viac ako 65 ročnou tradiciou
  • platové ohodnotenie závislé od skúsenosti a kvalifikácie, od € 1.350,-
Životopisy s predmetom správy "Bratislava: Konstrukteur " posielajte online alebo e-mailom na adresu
[email protected]
Informácie o ďalších pracovných miestach nájdete na www.wernerconsult.at
WERNER CONSULT s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
ID: 3402865  Posting date: 3.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od € 1.350,-