TIG 141 Holandsko 24 €/h

Webros, s.r.o.

Miesto práce
Alkmaar, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
28 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených zváračov na dlhodobú prácu v hale na severe Holandska s možnosťou vysokého zárobku.

-dlhodobá práca
-práca na slovenskú živnosť alebo holandská pracovná zmluva
-mzda 24 €/h netto živnosť / pracovná zmluva 15 €/h netto + výhody holandskej pracovnej zmluvy
-50 hodín týždenne + možné nadčasy
-možnosť pracovať aj počas víkendov
-ubytovanie je zabezpečené a hradené

Zváranie pre chemický a petrochemický priemysel ( potrubia, konštrukcie )

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- Certifikát TIG Nerez 141 Hrubý materiál 8-12 mm
- VCA certifikát
- Vlastné auto výhodou
- Prax min 1 rok
- Presnosť, zodpovednosť, flexibilita
-Anglický/Nemecký jazyk výhodou

Webros s.r.o P.O. Hviezdoslava 611/3 je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Úspešne pôsobí na trhu práce už viac ako 2 roky. Spoločnosť bola založená s cieľom rozšíriť pôsobenie do všetkých pracovných oblastí nielen na území Slovenskej a Českej Republiky, ale s víziou expandovať svoje pôsobenie taktiež do ďalších krajín Európskej únie, najmä Holandska a Belgicka. Predmetom činnosti je nábor kvalifikovaných pracovníkov (SZČO) pre zahraničnú a domácu sieť klientov.
ID: 3682433  Posting date: 16.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 28 €/h