Programátor PHP Laravel

WAME s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4271, Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiacVýška platu je závislá od skúseností a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového parťáka na pozíciu PHP Laravel programátor.
Jedná sa o dlhodobý vývoj systémov v kombinácii Laravel + Vue, webové portály a hybridné mobilné aplikácie. Fullstack je výhodou.

- Firemné akcie
- Pohodová a priateľská atmosféra
- Firemné občerstvenie, pitný režim
- Vzdelávacie kurzy
- skvelé teambuildingy
- možnosť práce z domu,
- adekvátne ohodnotenie a transparentný bonusový systém,
- prácu, ktorá robí lepšou našu aj budúce generácie.
- moderná a pekná kancelária s pohodlným pracovným priestorom a PC podľa vlastného výberu.
- príležitosť rásť v rámci našej rozširujúcej sa spoločnosti
Si vášnivý hráč a máš neustálu potrebu zlepšovať svoje vedomosti, vieš a chceš na sebe zapracovať a nevyhľadávaš obrovskú spoločnosť, ale skôr rodinnú a priateľskú atmosféru, tak neváhaj a ozvi sa nám.

Ak máš záujem o spoluprácu s nami, tak nám pošli CV a motivačný list, v ktorom napíš, prečo sa práve Ty hodíš na nami ponúkané miesto. Dokumenty zašli na [email protected] a my sa Ti ozveme a upresníme ďalší priebeh pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Laravel (PHP framework) - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML 5 - pokročilý
CSS3 - pokročilý
Bootstrap - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Komunikatívnosť
- Dobrá partia do tímu
- Pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Skúsenosť s agilným vývojom
- Komunikačné a koordinačné schopnosti
- Absolvent VŠ technického zamerania výhodou.

WAME s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou online softvérových riešení. Našim zameraním je tvorba webových aplikácii na mieru, tvorba internetových obchodov, katalógov produktov a tvorba iných portálových riešení.

V spoločnosti programujeme okrem iného aj webové a mobilné appky pre klientov, ktoré sú zárobkovými aplikáciami, alebo intranetovými systémami, ktoré riadia procesy v daných firmách. Mnohé systémy sú hlavným biznisom našich klientov. K tomu všetkému neodmysliteľne patrí pravidelný agilný vývoj, servis, vývojárska podpora....

Špecializujeme sa na riešenia špecifických zadaní našich klientov, ktorým programujeme moduly a komponenty webov na mieru podľa presne stanovených špecifikácií pre WAME admin alebo WAME CMS systém.

Taktiež poskytujeme komplexné online služby, webdesign - tvorba webstránok, seo optimalizácia, copywriting, mikrostránky, zvyšovanie návštevnosti a zabezpečíme Vám spoľahlivý webhosting.

Máme radi talenty. Sme mladý tím, a všetci v tíme si zakladáme na spokojnosti našich klientov, vyriešení ich problémov a záleží nám, aby sme spolu s nimi rástli.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WAME s.r.o.
Priemyselna 4271
085 01 Bardejov
ID: 4025473  Posting date: 26.1.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac