DW/BI Analytik (bankovníctvo)

Miesto práce
Mlynské nivy 1, Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
od 2000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Čo od vás očakávame

Hľadáme nového kolegu do BI tímu. Ponúkame príležitosť zapojiť sa do jedinečných bankových projektov (výmena bankového core systému, budovanie špecifických dátových rozhraní do bankových systémov pre rôzne biznis útvary banky).
Pozícia je vhodná pre IT špecialistov, ktorí by chceli preniknúť hlbšie to tajov bankovníctva, aj pre biznis špecialistov, ktorých lákajú IT prístupy k riešeniu odborných problémov. Kandidátom s praxou ponúkame možnosť podieľať sa na návrhu a tvorbe komplexných riešení, juniori môžu získať cenné skúsenosti pri budovaní profesionálnej kariéry.

Náplň práce:
  • Podieľať sa na údržbe, podpore a ďalšom rozvoji DW/BI riešení pre oblasť Financie a Riadenie rizík
  • Sprostredkovať a formalizovať komunikáciu medzi odberateľmi dát z obchodných útvarov a technickými riešiteľmi požiadaviek
  • Analyzovať dátové a funkčné požiadavky používateľov dát a navrhovať vhodné riešenie požiadaviek
  • Analyzovať dopady zmien bankových systémov na zverené aplikácie
  • Pripravovať funkčné špecifikácie pre programátorov
  • Poskytovať odbornú a technickú podporu užívateľom
  • Zabezpečiť podporu pre pravidelné spracovanie dát v požadovanom čase a kvalite
  • Uskutočňovať pravidelné kontroly dátovej kvality a navrhovať a realizovať opravy
  • Spolupracovať pri testovaní zmien s technickými a odbornými útvarmi
  • Udržiavať a dopĺňať dokumentáciu

Čo môžete očakávať vy od nás

  • Stabilitu silnej nadnárodnej spoločnosti
  • Zvýhodnené bankové produkty vrátane účtu zdarma
  • Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
  • Jednorazový ročný príspevok na čokoľvek viac ako 150€
  • Voľno 4 dni ročne určené na regeneráciu nad rámec štandardnej dovolenky
  • Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie najviac 100€ mesačne
  • Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti

Chcete objaviť všetky fantastické výhody, ktoré svojim zamestnancom VÚBka ponúka? Mrknite na našu kariérnu stránku a preskúmajte širokú škálu našich benefitov!

Koho hľadáme

vysokoškolské II. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Skúsenosť s databázovým spracovaním finančných dát
  • Znalosť základov účtovníctva
  • Znalosť T-SQL aspoň na úrovni mierne pokročilý
  • Výhodou je znalosť bankového prostredia a bankových produktov
  • Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
ID: 3294161  Posting date: 7.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)