Stavebný majster

VODOHOSPODÁRSKE STAVBY a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
ihneď - hľadáme uchádzača, ktorý vie nastupiť skutočne ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 (od)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Majster na stavbe je v spolupráci so stavbyvedúcim zodpovedný za:
- za koncepciu diela, dodržiavanie projektovej dokumentácie diela a ostatných výrobných dokumentov, vrátane časových harmonogramov
- za riadenie ľudských zdrojov jemu pridelených
- za nástup a priebeh prác realizovaných subdodávateľmi až do ich odovzdania,
- za zostavenie mesačných operatívnych plánov časti diela jemu prislúchajúceho
- za zabezpečenie dodržiavania operatívnych plánov a koordináciu prác s cieľom zabezpečiť ich plnenie
- za koordináciu dodávok materiálu na stavbu vzhľadom množstvo, kvalitu a čas
- za správne uskladnenie a zabezpečenie materiálu a majetku na stavbe
- za kontrolu fakturovaných dodávok materiálov a prác so skutočným stavom a dáva podnet k refakturácii na subdodávateľov
- za dodržiavanie predpisov BOZP na stavbe
- za bezodkladne odstránenie nedostatkov zistených v preberacom konaní a presnú projektovú dokumentáciu potrebnú k prevzatiu diela
- za vedenie stavebného denníka

- 13 a 14. plat
- moderná spoločnosť s implementovaným procesným riadením
- práca v mladom kolektíve
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte na email: [email protected]
Na zaslané CV odpovieme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - odbor vodohospodárske stavby; odbor pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme, lojalita, flexibilita, zodpovednosť
- praktické skúsenosti s riadením stavebnej výroby
- vodičský preukaz B

Stavebná spoločnosť s viac ako sedemdesiatročnou históriou so zameraním na inžinierske a pozemné stavby, ktorá podniká v Slovenskej republike a v zahraničí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3334855  Posting date: 17.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 (od)