Apply without a CV Можливість для людей з України

Holandsko, Viacero Lokalít - Skladník - Od €12.12 n/h + Príplatky

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Od 12,12 EUR/hod.Nedeľa + 100% Sviatky+ 100% Nočná zmena +20% Bonusy za produktivitu Bonusy za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná pozícia:
Skladník alebo VZV

Miesto práce:
Holandsko - Amsterdam, Den Haag, Brada, Born, viacero lokalít po celej krajine

Náplň práce:
- Dopĺňanie/ dokladanie regálov v obchodoch,
- máme ponuky aj pre VZV, EPT (elektrický vozík)
- suchý teplý sklad
- spracovanie objednávok rozličného tovaru
- nakladanie tovaru v sklade
- práca s ručným skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru

Mzda:
- od €12.12 za hodinu brutto + príplatky
- Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe

Príplatky:
Nedeľa + 100%
Sviatky+ 100% Nočná zmena +20%
Bonusy za produktivitu
Bonusy za dochádzku

Pracovné zmeny:
06.00- 14.00/ 14.00-.22.00/ 22.00-.06.00

Ubytovanie:
- zdieľané izby v cene €115 týždenne vrátane všetkých energii (alebo podľa dostupného ubytovania)

Doprava do práce:
- autom, bicyklom (ubytovanie od pracoviska je do 10km) - € 0.19/km príspevok na vlastný transport, max €130 mesačne -zamestnávateľ Vám môže poskytnúť zapožičanie bicykla, elektro bicykla, auta na cestovanie do práce

- práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou
prechodu na prácu s dobou neurčitou
- zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu
- zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením
- mzda každý týždeň
- pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- nástupy sú možné každý týždeň

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková 00421 911 784430
Monika Schwarzová 00421 948 905430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Hľadáme zamestnancov pre spoľahlivých Holandských zamestnávateľov, ktorí zabezpečujú serióznu prácu v rôznych fabrikách, prevádzkach, vo výrobe a na farmách. Zabezpečujú tiež pekné ubytovanie a plnú podporu našich kandidátov počas ich pobytu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita
- Chuť pracovať

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3930735  Posting date: 8.9.2022  Basic salary component (gross): 12,12 EUR/hod.