Hľadáme developerov JAVA a Angular

Vilten s. r. o.

Miesto práce
Viničianska Cesta, Pezinok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o práce na dlhodobo prebiehajúcich projektoch ale aj na nových rozbiehajúcich sa projektoch. Portfólio použité v týchto projektoch a to aj hľadané pozície sa týkajú developmentu v Java ( Java EE, JPA, Spring Boot, Camunda, ... ) a v Javascript (Angular, NodeJS, ... ).

Možnosť rozvoja v najnovších frameworkoch, podieľať sa na tvorbe najnovších architektúr. V prípade menšieho počtu skúseností v niektorých z požadovaných frameworkov je možnosť tieto skúsenosti u nás nadobudnúť a ďalej sa rozvíjať. S pribúdajúcimi skúsenosťami je možnosť flexibilne ich odzrkadliť v platobných podmienkach.

Informácie o výberovom konaní

Prácu je možné vykonávať aj z domu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
AngularJS - Mierne pokročilý
Java EE - Mierne pokročilý
Spring Boot - Mierne pokročilý
ReactJS - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca v tíme, zodpovednosť, komunikatívnosť.

Spoločnosť Vilten s.r.o. sa venuje prevažne IT riešeniam pre našich zákazníkov. Kde sa snažíme s profesionálnym prístupom zabezpečiť celé riešenia, od prvoplánovaných náčrtov do konečného úspešného nasadenia do prevádzok.
Za celkom krátky čas nášho pôsobenia sme úspešne pracovali na projektoch, ktoré geograficky prekročili aj hranice EU. Naši spokojní zákazníci sú od menších firiem, po veľké nadnárodné spoločnosti.
ID: 4103982  Posting date: 16.8.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac