Zámečník - jednosměnný provoz!

Veit Electronics s.r.o.

Místo práce
Moravany, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho výrobního týmu hledáme nové kolegy na pozici zámečníků.

Co požadujeme:

  • Výuční list v oboru nebo praxi na obdobné pozici

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Manuální zručnost

  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Co oceníme:

  • Znalost svařování CO2, TIG nerezem a hliníkem - není podmínkou

  • Znalost letování stříbrem výhodou

  • Zkušenosti s prací v oboru

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti působící úspěšně řadu let hlavně na mezinárodním trhu

  • Odpovídající platové ohodnocení + výkonnostní bonusy

  • Po zapracování možnost absolvování služebních cest do zahraničí

  • Možnost naučit se novým věcem a podporu v profesním rozvoji

  • Práci v jednosměnném pracovním provozu, v menším přátelském kolektivu

  • Jazykové kurzy přímo v areálu firmy a pravidelné teambuildingy zdarma

  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete-li konečně pracovat ve společnosti, kde si Vás budou vážit, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené e-mailové adrese.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3104908  Posting date: 16.6.2017  The job comes from another website or source.