Stavbyvedoucí (24/16)

VCES a.s.

Místo práce
Nitra, Okres Nitra

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME:
  • odborníka s ukončeným VŠ/SŠ vzděláním stavebního směru, ideálně s praxí (VŠ 2 roky, SŠ 5 let)
  • držitele autorizace (odborné zkoušky pro výkon funkce stavbyvedoucí), která je nutností
  • samostatného a komunikativního člověka s vysokým pracovním nasazením
  • týmového hráče s precizním a odpovědným přístupem k práci, u kterého oceníme komunikativní znalost angličtiny
  • aktivního řidiče
  • komunikační dovednosti, technické a legislativní znalosti
  • kolegu s uživatelskou znalostí práce na PC (MS Office, Outlook)

VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ BUDE:
  • řízení a realizace dílčích stavebních objektů a procesů
  • kontrola práce subdodavatelů
  • kontrola dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, BOZP, PO, ochrany ŽP
  • vedení stavebního deníku a kontrola stavebních deníků subdodavatelů

NABÍZÍME:
  • rozšíření znalostí a získání praxe a zkušeností z dané oblasti, spolupráci s kolegy s bohatými zkušenostmi z ČR, Slovenska i ze zahraničí
  • příležitost pracovat na významných projektech v rámci Slovenska a ČR
  • možnost vzdělávání na podporu Vašeho profesního růstu a rozvoje odborných znalostí
  • možnost využít a zdokonalit se v anglickém jazyce včetně odborné terminologie
  • pracovní smlouvu na dobu určitou
  • možnost čerpání volna na dobrovolnické aktivity
a další výhody sociálního programu společnosti

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:
  • Nitra

TERMÍN NÁSTUPU:
  • co nejdříve

Vybraní zájemci splňující stanovené podmínky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2815212  Posting date: 16.11.2016  The job comes from another website or source.