Zámočník a zvárač CO2 na výrobu oceľových konštrukcií a potrubí

VARIAKOV a.s.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, Šaca
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zámočníka a zvárača CO2 na výrobu oceľových konštrukcií a potrubí s praxou minimálne 2 roky, taktiež pomocného zámočníka do výroby.

Zvárač CO2:
- certifikát ISO 9606-1, prax minimálne 2 roky
- skladanie, stehovanie a zváranie oceľových konštrukcií a potrubí rôznych priemerov metódou 135
- príprava zvarených dielcov na prebierku /zabrúsenie, očistenie.../
- zváranie metódou TIG 141-výhoda
- zváranie veľko-rozmerných komponentov
- hrúbka materiálu 3-60mm
- veľkosť zvarov 3-40mm
-ponúkame dlhodobú prácu

- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis s motivačným listom.
Len vybraní uchádzači budú oslovení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyučený v strojárskom odbore
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie nutnosť
- zváračský preukaz s platným certifikátom nutnosť
- platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou
- prax v danej oblasti nutná

VARIAKOV a. s. je spoločnosť zameraná na produkciu a služby v oblasti rezania ,tvárnenia kovov a zákazkovú výrobu oceľových konštrukcií rôzneho druhu vrátane povrchových úprav. Na všetky oblasti svojej produkcie a služieb má spoločnosť detailne vypracované a certifikované procesy, ktoré zaručujú profesionálnu starostlivosť pri produkcii a riadení projektov. 62 odborne špecializovaných zamestnancov, kvalita technológií, veľkosť a poloha firemných budov (hneď vedľa valcovne U. S. Steel Košice) robia zo spoločnosti VARIAKOV a. s. perfektného partnera pre všetky firmy, ktoré potrebujú dynamického a vysokokvalitného dodávateľa z východného Slovenska.
ID: 3738048  Posting date: 25.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900€