Cukrárka

VAMP CAKE

Miesto práce
Krížna 3, Bratislava
Termín nástupu
máj
Mzdové podmienky (brutto)
5,2 EUR/hod.odmeny, tržbové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej rodinnej cukrárne La Patisserka hľadáme šikovnú, zodpovednú a samostatnú kolegyňu do nášho cukrárskeho tímu.
Náplňou práce je predovšetkým príprava, výroba a dekorovanie dezertov a toriet.
Ak máte záujem a prax v cukrárni, pošlite nám životopis s fotkou na mail [email protected]
Nástupný plat: 4,50/hod.
Tešíme sa na vás.

Rada pečieš? Máš v tom skúsenosti a prax? Vieš si zorganizovať prácu efektívne? Si kreatívna a rada vymýšľaš nové veci a skúšaš nové kombinácie?
Tak sa k nám pridaj!

Požiadavky na zamestnanca

usilovnosť, pracovitosť, zodpovednosť, odbornosť v obore, kreativita, poriadkumilovnosť, ochota robiť aj cez víkend

Sme cukráreň v Bratislave s príjemnou atmosférou a výbornými koláčmi. Pridaj sa do nášho tímu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3963756  Posting date: 29.4.2021  Basic salary component (gross): 5,2 EUR/hod.