Obchodní zástupce pro Severní Moravu

UPS

Frýdek-Místek, Olomouc, Ostrava, Okres Olomouc, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu obchodních zástupců pro Freight forwarding hledáme novou posilu, která zastřeší oblast Severní Moravy.

Co vás na pozici čeká:

  • Péče o stávající klienty a akvizice nových v oblasti Freight forwarding pro oblast Severní Morava
  • Udržování a prohlubování obchodních vztahů se zákazníky
  • Naplňování stanovených prodejních cílů a aktivní účast na rozvoji společnosti
  • Vedení obchodních jednání v češtině i angličtině
  • Příprava nabídek pro zákazníky
  • Pravidelný reporting a práce s interním systémem.

Co od vás očekáváme:

  • Pokročilá znalost Aj - PODMÍNKOU
  • SŠ nebo VŠ
  • Předchozí obchodní zkušenosti podmínkou
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilita, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledky
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka).

Co vám za vaši práci nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Finanční odměny za plnění plánu
  • Služební auto i k soukromým účelům (Skoda Octavia Combi)
  • Home office
  • Stravenky
  • Flexi Passy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost využívat Multisport kartu (návštěva fitness zařízení i relaxace).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3334250  Posting date: 13.3.2018  The job comes from another website or source.