Mzdový/á účtovník/účtovníčka

UOL SK s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zvyknutí usilovne pracovať? Máte radi čísla a logiku?
Pokiaľ hľadáte prácu bez iniciatívy, u nás ju nenájdete!
Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa neobáva zodpovednej práce a dokáže sa zdokonaľovať.
Prax nie je podmienkou, u nás vás všetko naučíme.
Podmienkou je ekonomické vzdelanie.

Náplň práce je samostatné spracovanie kompletného mzdového účtovníctva našich zákazníkov.

Pripravte sa na intenzívne zaškolenie vo vysokom tempe.

Ponúkame 1/2 úväzok, neskôr možný plný úväzok. Neponúkame možnosť práce cez živnosť.

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výbornú užívateľskú znalosť práce na PC
Ovládanie programu OLYMP
Ochotu iniciatívne komunikovať s klientmi a pomáhať im

UOL je značka. Úplne nová dimenzia v oblasti vedenia účtovníctva.
Stovky spokojných klientov. Pobočková sieť UOL po celom Slovensku a Českej republike.
ID: 3637235  Posting date: 5.12.2020  Basic salary component (gross): 400 EUR/mesiac