Servírka/čašník

Unlimited Taste s.r.o.

Miesto práce
Púchovská 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 - 850 EUR/mesiacnástupný plat 750 (v čistom), odmeny podľa výkonnosti celej prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme usmievavú, príjemnú a komunikatívnu kolegyňu (alebo kolegu) na rajón do našej malej talianskej reštaurácie con Forchetta (Bratislava Rača). Pracuje sa krátky/ dlhý týždeň. Všetko potrebné si zodpovieme aj na osobnom pohovore.

Budeš pracovať v kolektíve kde zažiješ veľa srandy. Pravidelne organizujeme teambuildingy, veľa sa naučíš o talianskej kuchyni, vínach, káve atď.

pošli nám Tvoj životopis, my sa ti ozveme a po krátkom pohovore pri kávičke sa isto nejak dohodneme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovný, usmievavý človek s láskou ku gastronómii, ktorý má rád prácu s ľuďmi spojenú s dobrým vínom a jedlom :)

Pred 4 a pol rokmi sme otvorili našu reštauráciu, ktorá dnes patrí medzi tie najlepšie hodnotené. Dbáme o vysokú kvalitu prípravy jedál, na ktorú dohliada šéfkuchár a spolumajiteľ Tomáš Sika. Naše menu meníme na základe sezónnosti surovín + každý víkend pripravujeme špeciálnu ponuku. Takisto u nás nájdeš talianske, či lokálne vína, skvelú kávu a mnoho ďalšieho.
ID: 4068882  Posting date: 26.4.2021  Basic salary component (gross): 750 EUR/mesiac