Security analyst

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 - 3 000 EUR/mesiac+ garantovaný ročný bonus (celková výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme špecialistu do tímu IT bezpečnosti.

ÚLOHY A ZODPOVEDNOSTI:
- analyzovať bezpečnostné logy a udalosti s cieľom identifikovať prípady narušenia a navrhovať opatrenia
- konfigurácia SIEM nástroja, zabezpečenie sieťovej komunikácie
- analyzovať trendy hrozieb a výsledky penetračných testov
- podieľať sa na návrhu strategických a koncepčných materiálov a metodických postupov v oblasti bezpečnosti
- kontrolovať účinnosť nastavených pravidiel v oblasti bezpečnosti

- flexibilná pracovná doba s 37,5 hodinovým fondom pracovného času
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- nadštandardné lekárske prehliadky
- finančné príspevky a platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- interné a externé školenia, teambuildingy a eventy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Našim klientom je vedúca elektroenergetická spoločnosť na Slovensku poskytujúca služby domácnostiam, podnikateľským subjektom aj strategickým podnikom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

- prehlaď v oblasti bezpečnostnej architektúry a technológií
- znalosť TCP/IP, DNS, L2 a L3 komunikácie
- znalosť systémov SIEM
- prehľad v systémoch IDS/IPS, sieťových sond a firewallov
- znalosť najbežnejších typov útokov na IT systémy a infraštruktúru (DoS, rootkit, SQL injection,...)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3992548  Posting date: 28.10.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac